Skip links

Jak pomagamy?​

Sprawdź, w jaki sposób przebiega proces odzyskiwania Twoich pieniędzy

Proces współpracy

Jak pomagamy?

Jeśli stałeś się ofiarą przestępstwa takiego jak phishing, smishing, vishing, oszustwo „na OLX”, oszustwo „na InPost”, straciłeś swoje pieniądze i jak najszybciej chciałbyś je mieć z powrotem? Koniecznie się do nas zgłoś.

Kompleksowo przeprowadzimy Cię przez proces ich odzyskiwania – od momentu złożenia reklamacji w banku, aż po etap ewentualnej sprawy sądowej.

Współpraca

Zgłoś się do nas i poinformuj nas o swoim problemie

Wypełnij formularz kontaktowy uzupełniając podstawowe informacje na temat sytuacji, w jakiej się znalazłeś. Przeanalizujemy go, odezwiemy się do Ciebie i doradzimy, co powinieneś zrobić oraz szczegółowo opiszemy, jak moglibyśmy Ci pomóc.

Zleć nam swoją sprawę – wszystko zrobimy za Ciebie

Jeśli zlecisz nam prowadzenie Twojej sprawy będziemy Cię reprezentować i przeprowadzimy Cię przez każdy etap starań o zwrot Twoich środków finansowych:
- Kontakt z bankiem,
- Złożenie reklamacji,
- Doradztwo prawne i merytoryczne na każdym kroku,
- Informowanie o postępach w sprawie,
- Jeśli to będzie konieczne - walka o odzyskanie pieniędzy w sądzie.

Po podpisaniu umowy poinstruujemy Cię dokładnie, co, gdzie i jak należy zrobić. Nie bój się – większość pracy bierzemy na siebie.

Otrzymasz od nas również garść praktycznych wskazówek, jak będzie przebiegać współpraca oraz opis prowadzenia Twojej sprawy. W prosty i przystępny sposób wytłumaczymy Ci zasady naszego działania oraz przybliżymy, czego będziemy od Ciebie potrzebować.

Uznanie reklamacji albo postępowanie sądowe

W zależności od stopnia skomplikowania sprawy oraz postawy banku możliwe, że uda nam się odzyskać pieniądze już na etapie reklamacji.

Jeśli nie będzie to możliwe nie masz czymś się martwić. Dla nas to nie problem – będziemy walczyć w Twoim imieniu o Twoje pieniądze na drodze sądowej. W tym przypadku również wyręczymy Cię we wszelkich formalnościach i na bieżąco będziemy informować o postępach w sprawie.

Rozwiązanie sprawy!

Z naszego doświadczenia wynika, że większość spraw sądowych kończy się pomyślnie dla poszkodowanych klientów.

Co prawda czasami trzeba w to włożyć trochę wysiłku i może to potrwać, ale warto walczyć o swoje.

Zrobimy wszystko, żeby odzyskać utracone środki finansowe tak, aby pieniądze wróciły na Twoje konto bankowe.

Działaj od razu

Nie zwlekaj!

Im wyższą kwotę utraciłeś, tym mniejsza będzie chęć banku do uznania reklamacji i zwrotu środków finansowych zgodnie z ustawowymi zapisami. Jedyną drogą ich odzyskania może być wytoczenie procesu przeciwko instytucji finansowej.

Współpracujemy jednak ze specjalistami mającymi doświadczenie w odzyskiwaniu pieniędzy w podobnych przypadkach, więc będziemy w stanie zapewnić Ci wszechstronne doradztwo i obsługę.

Potrzebujesz pomocy?

Napisz nam o tym!

Zadzwoń

880 912 870

Napisz

kontakt@nieautoryzowanatransakcja.pl